Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Trener Personalny

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nieinwazyjne zabiegi

Nasz zespół

Beata

Z wykształcenia jest pedagogiem, jednak nigdy nie pracowała w zawodzie. Jak sama mówi: „Wiedza i umiejętności nabyte podczas studiów przydały mi się na innych ścieżkach zawodowych.” Jej przygoda ze Studio Figura rozpoczęła się cztery lata temu, kiedy trafiła do gabinetu jako klientka. Atmosfera Studio urzekła ją od pierwszych chwil, i jak sama Beata mówi: „Zakochałam się koncepcie od pierwszej wizyty”. Zawsze czuła, że gdzieś jest jej miejsce na ziemi i tym miejscem jest właśnie Studio Figura. Uwielbia ludzi i pracę z kobietami w gabinecie. Zawsze z ciekawością słucha historii swoich klientek, bo to one są jej głównym motorem napędowym, który motywuję ją do działania. Kocha podróże, literaturę oraz jazdę na rowerze latem, a zimą na nartach.

Kamila

Jest studentką ostatniego roku kosmetologii na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Pasjonuje się kosmetologią, a zwłaszcza prawidłową pielęgnacją skóry i makijażem. Uwielbia swoją pracę w Studio Figura, ponieważ każdy dzień jest dla niej wyzwaniem, a zadowolenie klientek napędza ją do działania. Jest bardzo ambitna przez co stale bierze udział w wielu szkoleniach i kursach. Kamila jest bardzo towarzyska i otwarta, kocha pracę z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie w gronie przyjaciół. Uwielbia sport i zwierzęta.

Klaudia

Z wykształcenia jest kosmetologiem. Od zawsze interesowała mnie branża beauty- z którą związałam się już od kilku lat. Interesuje się również zdrowym odżywianiem oraz dietetyką- praca w Studio Figura pozwala łączyć obie te pasje. Wolny czas lubię spędzać na tworzeniu makijaży oraz czytając książki.

Sandra

Z wykształcenia i zamiłowania jest kosmetolożką. Od zawsze jej marzeniem była praca w branży beauty. Jest energiczna, towarzyska i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia kontakt z ludźmi. Każdy dzień w pracy to dla niej nowe wyzwanie. Zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientek, aby każda z nich była zadowolona z wykonanego zabiegu i szybko wróciła na kolejne. Wolny czas najczęściej spędza na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rolkach. Uwielbia podróże i piesze wycieczki, które dają jej możliwość zwiedzania wielu ciekawych miejsc.

Karolina

Z zawodu i zamiłowania jest technikiem usług kosmetycznych oraz certyfikowaną trenerką personalną. Od wielu lat jest związana z branżą beauty oraz fitness. Każdy utracony kilogram przez klientki traktuje jako osobisty sukces. Uwielbia spędzać czas na siłowni oraz gotując przeróżne potrawy dla swojej córeczki.

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.